Бітумна черепиця Вінниця, Київ

Гнучкий покрівельний матеріал на основі бітуму сьогодні широко використовується у покрівельних роботах. Поєднання доступної ціни, простоти монтажу і гарних експлуатаційних якостей робить бітумну черепицю затребуваною на ринку України — такі вироби закуповують для виконання покрівельних робіт у Києві, Львові, Вінниці та інших містах у обсягах, що майже дорівнюють обсягам продажів металочерепиці чи то покрівельного профнастилу.

Купити бітумну черепицю — Вінниця, Львів, Київ

Зростання популярності призвело до того, що на ринку України таку покрівельну продукцію стали продавати майже всі галузеві компанії. Але це спричинило цілий ряд проблем, пов’язаних з появою низки неякісних брендів та серйозному перевищенню цін у деяких торгових точках.

Саме тому купувати бітумну черепицю для монтажу на дах будинку або господарської споруди варто у перевірених постачальників — одним з них і є компанія «Лідер».

Бітумна черепиця — ціна: Вінниця, Львів, Київ

Купити покрівлю на основі бітуму можна за різними цінами. Вартість найдешевших моделей стартує від 125 гривень за квадратний метр. Проте на ринку є й більш дорога продукція, вартістю 300-400 гривень за квадрат. Ціна залежить від:

 • Бренду.
 • Моделі (у більшості брендів є вироби з різних цінових сегментів).
 • Кольору.
 • Обсягу партії.

Зазвичай постачальники («Лідер» — в тому числі) роблять значні знижки при оптових закупівлях. Тому придбання великого обсягу товару може бути більш вигідним — ціна в цьому випадку обговорюється для кожного замовлення окремо.

“Лідер” – офіційний представник від найпопулярніших в світі виробників бітумної черепиці в Україні (Київ, Львів, Вінниця, Хмельницький, Івано-франківськ…)

Комплексні продажи від “Лідер”: Замовляючи у нас бітумну черепицю, Ви отримуєте знижку на покупку інших матеріалів (водостічні системи, софіт, металлочерепеца, профнастил, сайдинг, ….). 

А також: додаткові знижки для оптових покупців – уточнюйте у менеджерів.

Досвід

12 років

Продаємо бітумну черепицю

протягом 12 років. Ми знаємо, що порекомендувати.

Якість

Супер

Бітумна черепиця

не псується і не гниє протягом багатьох років.

Ціна

Краща

Наші ціни

найнижчі в Києві, Вінниці та Хмельницькому. Знайшли дешевше? - скажіть де і отримаєте додаткову знижку.

Гарантія

15 - 35 років

Наша бітумна черепиця

на дуже довгий термін буде Вас радувати і зберігати сухість будинку.

Купити бітумну черепицю у Вінниці, Львові, Києві: виробники

Каталог гнучкої бітумної покрівлі в інтернет-магаині «Лідер» включає кількадесят моделей від відомих виробників. Ми реалізуємо продукцію таких брендів:

Kerabit

✔ 5 видів ✔ 15 кольорових рішень.

Katepal

✔ 7 серій ✔ 35 кольорових рішень.

Aquaizol

✔ 2 серії ✔ 24 кольорових варіанти.

IKO Biltmore

✔ 1 серія ✔ 7 кольорів.

Купити бітумну черепицю

Телефонуйте, щоб отримати консультацію, оформляйте замовлення вже сьогодні - бітумна черепиця забезпечить вашому будинку ідеальний зовнішній вигляд з надійним захистом від будь-якого дощу.

Жодного з виробників не потрібно додатково представляти: всі вони доволі давно працюють на ринку України, і завдяки високій якості продукції завоювали не лише власні ніші, а й бездоганну репутацію. Робота саме з цими компаніями дає нам змогу гарантувати високу якість не лише кожної партії, а й кожного окремого гонту. Крім того, завдяки тривалій співпраці з великими постачальниками ми можемо запропонувати покупцям максимально вигідну ціну — купити бітумну черепицю у нас можна недорого навіть не враховуючи чисельні знижки.

Бітумна черепиця: розміри, гонти

 Зазвичай гнучкий покрівельний матеріал на основі бітуму виробляють у вигляді невеликих гонтів — смуг з фасонним краєм. Кожен виробник обирає власні розміри для гонтів — єдиного стандарту тут немає. Частіше за все ширина деталі складає близько метра, висота — від 350 до 400 мм (180-200 мм припадає на цільну частину, решта — на фасонний край. Незначні відмінності у ширині виробів від різних компаній зумовлені різним підходом у розрахунку ефективного покриття. Саме тому, обираючи модель, орієнтуйтеся на площу покрівлі, яку можна покрити, використавши одну пачку — це показник і буде найліпшим для розрахунку.

Зверніть увагу! Завжди варто брати продукцію з запасом біле 10% — на підрізку по краях, а також на ремонт покрівлі — так, щоб відремонтована ділянка не відрізнялася ззовні.

Гнучка черепиця види, кольори

Типова форма у більшості моделей однакова — видовжений гонт з цільною та фасонною частинами. При монтажі фасонні частини перекривають одна одну, створюючи унікальний малюнок даху — і саме форма є одним з ключових критеріїв вибору.

Конфігурація краю гонтів може бути різною. Найчастіше використовуються модифікації:

 • Фрагмент видовженого шестикутника.
 • Трикутник.
 • Рівнобічні прямокутники.
 • Прямокутники різного розміру.
 • Хвиля (заокруглений фігурний край).

У кожного з виробників, представлених у каталозі, є декілька колекцій, що відрізняються за формою. Так, наприклад, під брендом Kerabit випускають колекції Румба, Трійка, Квадро та Хвиля. В компанії Katepal також вибір доволі великий — на увагу заслуговують колекції Mansion, CLASSIC, Jazzy, Katrilli, Ambient та інші. Акцент та Мозаїка — дві найпопулярніші лінійки бренду Aquaizol.

 

Відрізняються виробі і за кольором. Відтінок поверхні зумовлено забарвленням мінерального покриття, яке наноситься на лицьовий бік кожного гонта при виробництві і виконує водночас декоративну та захисну функції. При цьому забарвлення може бути як однотонним, так і градієнтним — у другому випадку після монтажу створюється ефект тривимірного об’ємного покриття за рахунок підкреслення «тіньових» ділянок.

Палітра такого покрівельного покриття доволі широка. Найбільш затребуваними є кольори:

 • Цегляно-червоний.
 • Коричневий (шоколадний).
 • Сірий (антрацитовий).
 • Зелений.
 • Графітовий тощо.

Такі відтінки можна знайти в палітрі більшості виробників, тож складнощів при підборі кольорового рішення майже не виникає. Проте варто уважно придивитись до запропонованої палітри — іноді нестандартні поєднання кольорів фасаду та даху дають потрібний декоративний ефект.

Якісна бітумна черепиця ціна Вінниця, Київ, Львів: характеристики

Причин, з який мешканці Києва, Львова, Вінниці чи інших міст України купують бітумну черепицю від «Лідер» — кілька:

 • По-перше, виска надійність та стійкість до зовнішніх впливів значно подовжує термін служби даху в цілому. Гонти, просочені якісним модифікованим бітумом, на бояться вологи, не стають крихкими при низьких температурах та не плавляться під літньою спекою. Завдяки цьому покрівля тривалий час зберігає максимальну герметичність.
 • По-друге, розмаїття форм та кольорів полегшує задачу дизайнеру. Сьогодні можна обрати будь-який варіант з потрібним зовнішнім виглядом — і дах буде не лише привабливим, а й надійним.

Важливо! Якісна бітумна черепиця не боїться ультрафіолетового випромінювання. Фарбоване мінеральне покриття майже не вигоряє на сонці і не втрачає первісний колір: саме тому і через кілька років після монтажу будівля виглядає привабливо.

 • По-третє — це один з найпростіших у монтажі різновидів покриття. Використання самоклеючої основи полегшує виконання покрівельних робіт — а висока точність розмірів знижує витрати часу на підгонку деталей.

Все це — а також цілий ряд інших переваг — робить гнучку покрівлю від «Лідер» популярною на ринку.

Купити м’яку бітумну черепицю в Україні (Вінниця, Львів, Київ) в магазині будівельних матеріалів Лідер

В інтернет-супермаркеті будматеріалів можна придбати будматеріали, в тому числи бітумну черепицю, за цілком доступними цінами. Асортимент включає вироби від чотирьох великих брендів з бездоганною репутацією — в каталозі є близько ста варіантів з різними розмірами, формою та забарвленням.

Окрім того:

 • Ми ретельно контролюємо якість усієї продукції, тому ймовірність отримання бракованої пачки чи партії виключена.
 • Замовлення, навіть оптові, формуються швидко, і швидко доставляється на об’єкти в Києві, Львові, Вінниці, інших містах.

Допомогу у підборі продукцію (в тому числі профнастилу, фасадних матеріалів, тощо) вам радо нададуть менеджери компанії. Замовити продукцію можна або на сайті, або зателефонувавши нам чи залишивши онлайн-запит.