Профнастил Вінниця

“Лідер” – виробник якісного профнастилу для забору, даху, ангарів в Україні (Київ, Вінниця, Львів, Хмельницький, Івано-франківськ …)

Комплексний продаж від “Лідер”: Замовляючи у нас профнастил, Ви отримуєте знижку на покупку інших матеріалів (Бітумна черепиця, софіт, металочерепиця, водостічні системи, сайдинг, ….). А також: додаткові знижки для оптових покупців – уточнюйте у менеджерів.

Ціна: роздріб/опт

Власне виробництво

Склад у Вінниці

Всі кольори по RAL

Профлист для обшивки стін будинку, павільйонів, балкона

Профнастил С7: Т7, НС7, ПС-7

Ціна (роздріб/опт): уточнюйте.

Профнастил С8: Т8, НС8, ПС-8

Ціна: уточнюйте.

Профнастил С10: НС10, ПС-10

уточнюйте

Профлист для забору, покрівельний, фасадний, стіновий, гаража

Профнастил С12: НС12, ПС-12

Ціна (роздріб/опт): уточнюйте.

Профнастил С14: НС14, ПС-14

уточнюйте

Профнастил С15: НС15, ПС-15

Ціна: уточнюйте.

Профнастил С18: НС18, ПС-18

Ціна (роздріб/опт): уточнюйте.

Профнастил С20: НС20, ПС-20

уточнюйте.

Профнастил ПК35: НС35, ПС-35

уточнюйте

Профлист посилений несучий, для даху, ангара, арочний

Профнастил НС45: ПК-45, ТП-45, Н 45, ВН-45

Ціна (роздріб/опт): уточнюйте.

Профнастил НС57: ПК-57, ТП-57, Н 57, ВН-57

Ціна: уточнюйте.

Профнастил Н 92: ПК-92, ТП-92, НС 92, ВН-92

Ціна: уточнюйте.

Профнастил Н 135: ПК-135, ТП-135, НС 135, ВН-135

Ціна: уточнюйте. 

Зателефонуйте фахівцеві!

Замовляйте профнастил в Вінниці, Києві, Хмельницькому за доступною ціною вже сьогодні - або телефонуйте в компанію «Лідер» для консультацій з підбору профлиста!

Профлист: Вінниця, Київ, Львів

Профлист (металопрофіль, профнастил) — це один з найуніверсальніших будівельних матеріалів на ринку України. Широкий асортимент будматеріалів власного виробництва (виробничі потужності розташовану у Вінниці) дає змогу підібрати рішення для будь-якої задачі — чи то монтажу покрівлі, чи встановлення паркану, чи побудови ангару тощо.

Придбати профільований сталевий лист у Вінниці, Хмельницькому та інших населених пунктах цих двох регіонів можна, замовивши матеріал у інтернет-магазині «Лідер».

Купити металопрофіль ціна Вінниця, Хмельницький, Львів

Профільований оцинкований лист у Вінниці та Хмельницькому пропонує велика кількість компаній. Але для інтернет-магазину «Лідер» властивою буде оптимальна комбінація переваг, а саме:

 • Наявність власного виробництва дає змогу не тільки розширювати асортимент за допомогою найбільш актуальних товарних позицій, а ще й суворо контролювати якість всієї продукції, виключаючи ризик появи браку.
 • Широка продуктова лінійка, включаюча позиції, які користуються найвищим попитом у Вінниці — профіль для парканів, обшивки фасадів, покрівельних робіт, гаражів тощо.
 • Можливість виготовлення у будь-якому відтінку по RAL для реалізації дизайнерських ідей.
 • Власний склад зі значними складськими запасами — ми можемо швидко виконувати навіть об’ємні замовлення.

Крім того, на нашу говорить репутація: нас обирає велика кількість замовників з Вінниці, Києва. Причому купують продукцію нашого виробництва як приватні особи, так і крупні будівельні підприємства. Причин цьому декілька, але основні — стабільні поставки, асортимент задовольняючий будь-які потреби, а також — бездоганна якість матеріалу.

Металопрофіль Вінниця, Київ, Львів: ціна та асортимент, розміри

Для виготовлення профнастилу ми використовуємо якісні матеріали та сучасне обладнання. Це дає нам змогу пропонувати замовникам з Хмельницького або Вінниці широкий перелік найменувань для вирішення будь-яких будівельних задача.

Загальна схема конструкції залишається незмінною:

 • Основу складає лист сталі товщиною 0.4 мм і більше с цинковим покриттям. Якість цинкового покриття суворо контролюється, адже від неї напряму залежить, наскільки ефективним буде захист сталевої основи від корозії на зрізах, а також в м’ясцях кріплення.
 • Захисту та декоративну функцію виконує полімерне покриття (поліестер, пластизол, пурал, ПВДФ або аналоги). Ми використовуємо полімерні покриття різних кольорів по каталогу RAL. Це дає змогу органічно вписати деталі з у кольорову гаму будь-якого об’єкта.

Механічні властивості матеріалу зумовлені не тільки і не стільки товщиною металу, з якого той виготовляється. Профілювання сталевого листа надає йому необхідної міцності та жорсткості. При виробництві ми формуємо на металі прямокутні та трапецієвидні виступи, що відіграють роль ребер жорсткості. Від їх кількості, форми та габаритів залежить міцність та несуча здатність профілю — чим більш виражені ребра жорсткості, тим більші навантаження конструкція може винести без подальшої деформації.

Для запобігання пошкодженням при зберіганні, транспортуванні та монтажі поверхню профнастилу ми вкриваємо захисною плівкою з поліетилену. Зважайте, що з часом поліетиленова захисна плівка може прилипати до поверхні декоративного полімерного покриття, тож варто знімати її або зразу після завершення монтажу, або після того, як на ділянці буде завершено всі «брудні» роботи. В іншому разі частина плівки залишиться на кольоровій поверхні, що значно погіршить його зовнішній вигляд.

Продуктова лінійка, запропонована компанією, включає широкий перелік модифікацій для різних задач.

Металопрофіль на забор, паркан у Києві, Хмельницький

Значну частину сталевого листового прокату у Вінниці та віддалених населених пунктах України замовляють саме для виготовлення огорож та парканів. Для вирішення цих задач купують профлист з не надто товстого металу, з невисокими прямокутними та трапецієподібними ребрам жорсткості.

Основною перевагою профільованого металу для заборів є його доступна ціна. При вартості матеріалу 75 гривень за квадратний метр можна побудувати високий паркан зі значним периметром, вклавши порівняно невеликі кошти. Окрім доступної вартості серед переваг профнастилу для огорож та заборів будуть актуальними:

 • Стійкість до деформацій (за умови правильного вибору модифікації, а також грамотного кріплення до каркасу).
 • Багата палітра.
 • Простий монтаж.
 • Висока стійкість до корозії.

Завдяки поєднанню цих якостей забори з металопрофілю у Вінниці поступово заміщують огорожі з інших матеріалів. Причому для значної кількості таких заборів профлист купують саме в нашій компанії.

Металопрофіль для стін стіновий, будинку, павільйонів, балкона – Львів, Івано-франківськ

Стіновий листовий метал з невеликою (відносно) висотою ребер жорсткості активно використовують при обшивці:

 • Балконів та лоджій.
 • Павільйонів, кіосків та інших малих архітектурних форм.
 • Будинків та господарчих споруд.
 • Гаражів.
 • Складів.
 • Виробничих приміщень.

Зазвичай обшивку виконують поверх несучої конструкцій з шаром теплоізоляційного матеріалу – дозволяє мінімізувати тепловтрати. Але якщо теплоізоляція приміщення не є принциповою, то можна монтувати стіновий матеріал і просто на каркас з металу або деревини. У цьому випадку треба обирати більш жорсткі різновиди, адже листи профнастилу мають опиратися значним вітровим навантаженням.

Для стінового профнастилу характерні такі параметри: товщина металу —0,45-0,50 мм; Висота профілю —7 мм і більше.

Для зазначених здач спеціалісти рекомендують використовувати профнастил марки С7, С8 або ж С10. Вартість такого матеріалу складатиме від 75 гривень за квадратний метр – робить його доволі доступним. При цьому невисока ціна у металопрофілю для обшивки стін поєднується за гарними експлуатаційними властивостями: стійкістю до вагових деформацій, корозійною стійкістю та привабливим зовнішнім виглядом, що зберігається протягом десятиліть.

Металопрофіль покрівельний, фасадний, для гаража

Марки С12, С14, С15, С18, С20, посилений профлист ПК35 використовується для вирішення широкого кола задач:

 • По-перше, листи з висотою профілю від 12 мм можуть використовуватись при монтажі дахів у якості основного або допоміжного профільного матеріалу. Значна жорсткість профілю допомагає накривати великі площі без деформації.
 • По-друге, такий матеріал використовують для оформлення фасадів будівель, обшивки стін гаражів тощо. Переваги будуть типовими: мала маса, висока міцність, стійкість до корозії.

Виробляють профіль з оцинкованого металу товщиною 0,45—0,70 мм. Висота профілю зазвичай відповідає маркуванню: так, для профнастилу С12 вона дорівнюватиме 12 мм, для ПК35 — 35 мм. Вартість залежить від характеристик матеріалу і починається з 75-99 гр. за квадратний метр.

Металопрофіль Хмельницький, Івано-Франківськ – посилений несучий, для даху, ангара, арочний

Окремий різновид профнастилу складають посилені моделі. В нашому асортименті вони представлені марками: НС45 (99 гривень), НС57 (115), Н92 (195), Н135 *(285).

Товщина металу. Може використовуватись для виготовлення конструкцій, іноді дорівнює 1–1,5 мм та більше. Це допомагає максимально посилити стійкість профілю до навантажень та деформацій, а також знизити ймовірність того, що через корозію несуча здатність конструкції значно зменшиться.

У Вінниці та інших містах України такий профнастил застосовують здебільшого для вирішення складних завдань:

 • Монтажу покрівель –  витримування сильних навантажень.
 • Обшивки та будівництва ангарів за каркасною технологією.
 • Конструювання арок.

Незважаючи на високу 9порівняно з іншими моделями) вартість такі різновиди профлиста є затребуваними у Вінниці. Хмельницькому та інших містах України.

Металопрофіль Вінниця, Львів, Київ від компанії «Лідер»

Найкращим місцем для купівлі металопрофілю у Вінниці чи Хмельницькому є інтернет-магазин «Лідер». Обрати модель профлиста для вирішення ваших задач ви можете у нашому каталозі. Ми також можемо виконати прорахунок для вашої конструкції, розрахувавши оптимальний обсяг замовлення з урахуванням габаритів поверхні та особливостей монтажу.

Вигідно купити металопрофіль в Вінниці, Хмельницькому

Переваги замовлення у інтернет-магазині «Лідер»:

 • Широкий вибір моделей.
 • 100% відповідність фактичних характеристик профілю параметрам, заявленим в описі.
 • Доступні ціни.
 • Зручна система оплати.
 • Оперативна доставка з власного складу у Вінниці.

Замовити матеріал можна за телефоном, або залишивши заявку на нашому сайті. За потреби наші менеджери нададуть вам всі потрібні консультації та допоможуть обрати модель матеріалу.

Акція "Супер знижка на профнастил"!

залишилось:

Година
Хвилина
Секунда
Загальна акція на профнастил закінчилася! Ви можете отримати персональну знижку.

Детальніше як отримати знижку: