Металочерепиця Вінниця, Київ

Будівельна активність у Києві, Львові, Вінниці та інших містах України поступово зростає — разом з нею зростає попит на якісні матеріалі для покрівлі. Для монтажу дахів приватних будинків та господарських споруд одним з найкращих виборів є металочерепиця. Профільовані металеві листи багатошаровим полімерним покриттям легко монтуються, мають чудові експлуатаційні властивості — тож попит на такі вироби стабільно росте.

Купити металочерепицю — Вінниця, Львів, Київ

На ринку України — в Києві, Львові, Вінниці та інших містах — можна придбати металеву черепицю різних цінових категорій (дешеву, помірну за ціною, доволі дорогу). При чому ціни навіть на ідентичні моделі у різних торгівельних точках можуть суттєво відрізнятися, тому перед тим, як купити продукцію,варто витратити бодай півгодини на аналіз ринку — іноді дешеві вироби можна знайти з економією в кількадесят відсотків.

Металочерепиця: ціна Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький

Одним з кращих місць для купівлі металочерепиці є інтернет-магазин Лідер. В каталозі представлені:

 • Моделі різних цінових категорій — від дешевих з найнижчою ціною до доволі дорогих, що належать до преміям-сегменту.
 • Вироби різних компаній — є продукція лідерів європейського ринку, а є більш демократичні за ціною вироби фірм, що не настільки відомі Українському покупцю.

Замовляючи у нас металочерепицю, Ви отримуєте знижку на покупку інших матеріалів (бітумна черепиця, софіт, водостічні системи, профнастил, сайдинг …). А також: додаткові знижки для оптових покупців – уточнюйте у менеджерів.

Лідер – офіційний представник найякісніших, популярних виробників металочерепиці в Україні.

Досвід

12 років

Продаємо металочерепицю

протягом 12 років. Ми знаємо, що порекомендувати.

Якість

Супер

Металочерепиця

Не псується і не гниє протягом багатьох років.

Ціна

Краща

Наші ціни

найнижчі Київ, Вінниця, Хмельницький. Знайшли дешевше? - скажіть де і отримаєте додаткову знижку.

Гарантія

15 - 50 років

Наша металочерепиця

дуже довгий термін буде Вас радувати і зберігати сухість будинку.

Детально ознайомитись з асортиментом металочерепиці, доступної для замовлення у Вінниці, Івано-Франківську, Києві, Львові та інших містах можна тут:

Наше виробництво: краща ціна

Лідер Монтерей

Кольори: 45 кольорів по RAL, RR

Лідер Дюна

Кольори: 45 кольорів по RAL, RR

Лідер Вена

Кольори: 34 кольори по RAL, RR

Лідер Z-lock

6 кольорів. Монтаж без наскрізних дірок.
НОВИНКИ:

Лідер Z-lock

6 кольорів. Монтаж без наскрізних дірок.

Ruukki HYYGGE

Ruukki Classic M

Ruukki Frigge

PREMIUM:

Ruukki ADAMANTE

Ruukki Finnera

Ruukki ARMORIUM

Tilcor Royal

ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ:

Металочерепиця Лідер

✔ 4 види ✔ 45 колірних рішень.

Металочерепиця Ruukki

✔ 6 видів ✔ 15 кольорових рішень.

Композитна черепиця Tilcor

✔ 9 видів ✔ 70 кольорових рішень.

Металочерепиця Будсервіс

✔ 13 видів ✔ 34 кольорових рішень.

Металочерепиця Tail - Тайл

✔ 5 серій ✔ 45 кольорових рішень.

Зателефонуйте фахівцеві - ми допоможемо порахувати скільки металочерепиці Вам потрібно!

Підберемо відповідний колір даху під фасад!

Купити металочерепицю у Вінниці, Львові, Києві: виробники

Інтернет-магазин будівельних матеріалів та виробів для покрівлі «Лідер» пропонує металочерепицю кількох відомих виробників. Основу асортименту складає продукція таких брендів:

 • Ruukki
 • Будсервіс
 • Тайл

Всі ці компанії працюють на ринку доволі давно і встигли заробити бездоганну репутацію. Крім того, ми ретельно аналізуємо їх асортиментні лінійки, відбираючи лише моделі, що мають найкращі експлуатаційні показники та користуються стабільним попитом серед покупців в Україні.

Окремо варто згадати композитну черепицю Tilcor. На відміну металочерепиці ці вироби вкриті більш щільним та товстим шаром мінерально-полімерного покриття, що забезпечує поєднання міцності, тривалого терміну використання та ідеального зовнішнього вигляду.

Металочерепиця — розміри, гонти

Весь асортимент дешевої та більш дорогої черепиці на металевій основі представлено гонтами двох типів — стандартними та модульними:

 • Ширина стандартного, зазвичай більш дешевого виробу зазвичай знаходиться в діапазоні від 900 до 1200 мм. Це дає змогу мінімізувати кількість операцій, потрібних для покриття даху. Довжина стандартного гонту може бути різною. Зазвичай виробник вказує мінімальну (500 мм), максимальну (до 6000 мм) довжину. Вибір довжини роблять з урахуванням конфігурації даху — що менше стиків буде, то меншою буде ймовірність протікань.
 • Альтернатива стандартним виробам — модульна металочерепиця. На відміну стандартної вона виробляється у вигляді невеликих гонтів фіксованого розміру. Ширина гонта (тайла) — близько 1 — 1,2 м, довжина — 35 до 40 см. Елементі покрівлі збираються за принципом конструктора і утворюють покриття, герметичність якого забезпечується за рахунок перекриття частин нижніх тайлів верхніми.

Вибір між стандартною та модульною металочерепицею завжди робить сам замовник. У обох варіантів є свої переваги, тож варто зважати на комплекс факторів — від вартості до дизайну.

Металочерепиця — види, кольори

Стандартна, модульна черепиця майже завжди імітує форму класичної керамічної покрівлі. При формуванні профілю тайла чи гонта виробники прагнуть не лише надати йому естетичного зовнішнього вигляду, а й підвищити міцність за рахунок формування ребер жорсткості. Так, у лінійці бренду Будсервіс найпопулярнішими моделями є:

 • Мадера.
 • Соренто.
 • Ретро.
 • Монтерей.

Серед виробів компанії Тайл варті уваги такі серії як:

 • Модерн.
 • Преміум.
 • Статус.
 • Тігла.

У бренду Ruukki різноманіття також доволі багате. Окрім таких популярних серій як Monterrey, Finnera, Adamante чи Hyygge є кілька лінійок, що також заслуговують на увагу.

Палітра таких виробів вельми широка — майже для будь-якого дизайнерського рішення та будь-якого кольору фасаду можна знайти потрібний відтінок. Найчастіше для оформлення дахів будинків обирають класичні «керамічні» кольори, від бежевого до коричневого чи червоного. Також попитом користується продукція у синьому, зеленому, антрацитовому та інших практичних, немарких відтінках.

Якісна металочерепиця ціна Вінниця, Київ, Львів: характеристики

Той факт, що майже відразу після появи на ринку цей покрівельний матеріал майже одразу ж зайняв одну з найбільших ніш, пояснюється перш за все оптимальними характеристиками виробів. Перші зразки не можна будо назвати дешевими, та й по сьогоднішній день вартість більшості модифікацій метало черепичної покрівлі далека від бюджетної. І все ж поєднання естетичних якостей та практичних переваг відіграють свою роль:

 • Покрівля має високі механічні показники. Використання в якості основи сталевого листа з ребрами жорсткості забезпечує великий запас міцності та стійкості до деформацій.
 • Завдяки нанесенню захисного полімерного покриття сталева основа отримує ефективний захист від вологи, тому покрівля майже не піддається корозії.
 • Конфігурація гонтів дає змогу ефективно монтувати матеріал на дахи будь-якої форми, майже з будь-яким кутом нахилу скатів. При цьому часткове перекриття фрагментів покрівлі значно підвищує ефективність захисту протікання — правильно змонтований дах є повністю герметичним і не пропускає вологу навіть під час сильної зливи.

Якісні вироби — це стосується що звичайних модифікацій, що композитної продукції з мінеральним захисним шаром — добре переносять вплив ультрафіолетових променів. Навіть у регіонах з великою кількістю сонячних днів кольори не тьмяніють, виглядають яскраво протягом десятків років. А в північних та західних частинах країни (Вінниця, Київ, Львів) загрозу вигоряння кольорів повністю виключено.

Купити металочерепицю в Україні (Вінниця, Львів, Київ) в магазині будівельних матеріалів Лідер

В інтернет-магазині ви можете купити дешеві покрівельні матеріали — профнастил, бітумну черепицю, металочерепицю — за цілком прийнятними цінами. Ми:

 • Формуємо каталог на основі асортиментних лінійок провідних європейських та вітчизняних виробників.
 • Добираємо для нашого магазину найкращі форми та кольори, що користуються попитом та мають схвальні відгуки замовників.
 • Ретельно контролюємо якість, а також — точне спів падіння відтінків у різних партіях виробів.
 • Швидко доставляємо продукцію, яку ви купили в нас, у будь-який куточок країни.

Обрати дешеві, але якісні і стильні товари вам допоможуть наші співробітники. Ви можете зателефонувати нам або залишити онлайн-заявку — і вже скоро ви отримаєте всю необхідну для вибору та оформлення замовлення інформацію.

"Отримайте знижку на металочерепицю"!

залишилось:

Година
Хвилина
Секунда
Загальна акція на профнастил закінчилася! Ви можете отримати персональну знижку.

Відправте заявку, та отримайте вигідну пропозицію: