Металочерепиця Вінниця, Київ

Будівельна активність у Києві, Львові, Вінниці та інших містах України поступово зростає — і разом з нею зростає попит на якісні матеріалі для покрівлі. Для монтажу дахів приватних будинків та господарських споруд одним з найкращих виборів є металочерепиця. Профільовані металеві листи з багатошаровим полімерним покриттям легко монтуються і мають чудові експлуатаційні властивості — тож попит на такі вироби стабільно росте.

Купити металочерепицю — Вінниця, Львів, Київ

На ринку України — в Києві, Львові, Вінниці та інших містах — можна придбати металеву черепицю з різних цінових категорій (дешеву, помірну за ціною і доволі дорогу). При чому ціни навіть на ідентичні моделі у різних торгівельних точках можуть суттєво відрізнятися, тому перед тим, як купити продукцію,варто витратити бодай півгодини на аналіз ринку — іноді дешеві вироби можна знайти з економією в кількадесят відсотків.

Металочерепиця: ціна Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький

Одним з кращих місць для купівлі металочерепиці є інтернет-магазин Лідер. В каталозі представлені:

 • Моделі з різних цінових категорій — від дешевих з найнижчою ціною до доволі дорогих, що належать до преміям-сегменту.
 • Вироби різних компаній — є продукція лідерів європейського ринку, а є більш демократичні за ціною вироби фірм, що не настільки відомі Українському покупцю.

Замовляючи у нас металочерепицю, Ви отримуєте знижку на покупку інших матеріалів (бітумна черепиця, софіт, водостічні системи, профнастил, сайдинг …). А також: додаткові знижки для оптових покупців – уточнюйте у менеджерів.

Лідер – офіційний представник найякісніших і популярних виробників металочерепиці в Україні.

Досвід

12 років

Продаємо металочерепицю

протягом 12 років. Ми знаємо, що порекомендувати.

Якість

Супер

Металочерепиця

Не псується і не гниє протягом багатьох років.

Ціна

Краща

Наші ціни

найнижчі Київ, Вінниця, Хмельницький. Знайшли дешевше? - скажіть де і отримаєте додаткову знижку.

Гарантія

15 - 50 років

Наша металочерепиця

дуже довгий термін буде Вас радувати і зберігати сухість будинку.

Детально ознайомитись з асортиментом металочерепиці, доступної для замовлення у Вінниці, Івано-Франківську, Києві, Львові та інших містах можна тут:

КРАЩА ЦІНА (роздріб/опт):

Тайл Tail

Тайл Тігла

Ruukki Monterrey

Tilcor Bond

ПОПУЛЯРНІ (роздріб/опт):

Тайл Тігла

Ruukki ADAMANTE

Ruukki HYYGGE

Будсервіс: Соренто модульна

PREMIUM (роздріб/опт):

Тайл Модерн

Ruukki Finnera

Будсервіс: Модерн модульна

Tilcor Royal

ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ:

Металочерепиця Ruukki

✔ 6 видів ✔ 15 кольорових рішень.

Металочерепиця Tail - Тайл

✔ 5 серій ✔ 45 кольорових рішень.

Металочерепиця Будсервіс

✔ 13 видів ✔ 34 кольорових рішень.

Композитна черепиця Tilcor

✔ 9 видів ✔ 70 кольорових рішень.

Зателефонуйте фахівцеві - ми допоможемо порахувати скільки металочерепиці Вам потрібно!

Підберемо відповідний колір даху під фасад!

Купити металочерепицю у Вінниці, Львові, Києві: виробники

Інтернет-магазин будівельних матеріалів та виробів для покрівлі «Лідер» пропонує металочерепицю від кількох відомих виробників. Основу асортименту складає продукція таких брендів:

 • Ruukki
 • Будсервіс
 • Тайл

Всі ці компанії працюють на ринку доволі давно і встигли заробити бездоганну репутацію. Крім того, ми ретельно аналізуємо їх асортиментні лінійки, відбираючи лише моделі, що мають найкращі експлуатаційні показники та користуються стабільним попитом серед покупців в Україні.

Окремо варто згадати композитну черепицю Tilcor. На відміну від металочерепиці ці вироби вкриті більш щільним та товстим шаром мінерально-полімерного покриття, що забезпечує поєднання міцності, тривалого терміну використання та ідеального зовнішнього вигляду.

Металочерепиця — розміри, гонти

Весь асортимент дешевої та більш дорогої черепиці на металевій основі представлено гонтами двох типів — стандартними та модульними:

 • Ширина стандартного, зазвичай більш дешевого виробу зазвичай знаходиться в діапазоні від 900 до 1200 мм. Це дає змогу мінімізувати кількість операцій, потрібних для покриття даху. Довжина стандартного гонту може бути різною. Зазвичай виробник вказує мінімальну (від 500 мм) і максимальну (до 6000 мм) довжину. Вибір довжини роблять з урахуванням конфігурації даху — що менше стиків буде, то меншою буде ймовірність протікань.
 • Альтернатива стандартним виробам — модульна металочерепиця. На відміну від стандартної вона виробляється у вигляді невеликих гонтів фіксованого розміру. Ширина гонта (тайла) — близько 1 — 1,2 м, довжина — від 35 до 40 см. Елементі покрівлі збираються за принципом конструктора і утворюють покриття, герметичність якого забезпечується за рахунок перекриття частин нижніх тайлів верхніми.

Вибір між стандартною та модульною металочерепицею завжди робить сам замовник. У обох варіантів є свої переваги, тож варто зважати на комплекс факторів — від вартості до дизайну.

Металочерепиця — види, кольори

І стандартна, і модульна черепиця майже завжди імітує форму класичної керамічної покрівлі. При формуванні профілю тайла чи гонта виробники прагнуть не лише надати йому естетичного зовнішнього вигляду, а й підвищити міцність за рахунок формування ребер жорсткості. Так, у лінійці бренду Будсервіс найпопулярнішими моделями є:

 • Мадера.
 • Соренто.
 • Ретро.
 • Монтерей.

Серед виробів від компанії Тайл варті уваги такі серії як:

 • Модерн.
 • Преміум.
 • Статус.
 • Тігла.

У бренду Ruukki різноманіття також доволі багате. Окрім таких популярних серій як Monterrey, Finnera, Adamante чи Hyygge є кілька лінійок, що також заслуговують на увагу.

Палітра таких виробів вельми широка — майже для будь-якого дизайнерського рішення та будь-якого кольору фасаду можна знайти потрібний відтінок. Найчастіше для оформлення дахів будинків обирають класичні «керамічні» кольори, від бежевого до коричневого чи червоного. Також попитом користується продукція у синьому, зеленому, антрацитовому та інших практичних і немарких відтінках.

Якісна металочерепиця ціна Вінниця, Київ, Львів: характеристики

Той факт, що майже відразу після появи на ринку цей покрівельний матеріал майже одразу ж зайняв одну з найбільших ніш, пояснюється перш за все оптимальними характеристиками виробів. Перші зразки не можна будо назвати дешевими, та й по сьогоднішній день вартість більшості модифікацій метало черепичної покрівлі далека від бюджетної. І все ж поєднання естетичних якостей та практичних переваг відіграють свою роль:

 • Покрівля має високі механічні показники. Використання в якості основи сталевого листа з ребрами жорсткості забезпечує великий запас міцності та стійкості до деформацій.
 • Завдяки нанесенню захисного полімерного покриття сталева основа отримує ефективний захист від вологи, тому покрівля майже не піддається корозії.
 • Конфігурація гонтів дає змогу ефективно монтувати матеріал на дахи будь-якої форми і майже з будь-яким кутом нахилу скатів. При цьому часткове перекриття фрагментів покрівлі значно підвищує ефективність захисту від протікання — правильно змонтований дах є повністю герметичним і не пропускає вологу навіть під час сильної зливи.

Якісні вироби — це стосується що звичайних модифікацій, що композитної продукції з мінеральним захисним шаром — добре переносять вплив ультрафіолетових променів. Навіть у регіонах з великою кількістю сонячних днів кольори не тьмяніють і виглядають яскраво протягом десятків років. А в північних та західних частинах країни (Вінниця, Київ, Львів) загрозу вигоряння кольорів повністю виключено.

Купити металочерепицю в Україні (Вінниця, Львів, Київ) в магазині будівельних матеріалів Лідер

В інтернет-магазині ви можете купити дешеві покрівельні матеріали — профнастил, бітумну черепицю, металочерепицю — за цілком прийнятними цінами. Ми:

 • Формуємо каталог на основі асортиментних лінійок провідних європейських та вітчизняних виробників.
 • Добираємо для нашого магазину найкращі форми та кольори, що користуються попитом та мають схвальні відгуки від замовників.
 • Ретельно контролюємо якість, а також — точне спів падіння відтінків у різних партіях виробів.
 • Швидко доставляємо продукцію, яку ви купили в нас, у будь-який куточок країни.

Обрати дешеві, але якісні і стильні товари вам допоможуть наші співробітники. Ви можете зателефонувати нам або залишити онлайн-заявку — і вже скоро ви отримаєте всю необхідну для вибору та оформлення замовлення інформацію.

"Отримайте знижку на металочерепицю"!

залишилось:

Година
Хвилина
Секунда
Загальна акція на профнастил закінчилася! Ви можете отримати персональну знижку.

Відправте заявку, та отримайте вигідну пропозицію: