Будівництво дачних будинків під ключ: Вінниця, Івано-Франківськ

Бажання звести на невеликій ділянці власний дачний будиночок є цілком природнім. Він може бути доволі простим і придатним для проживання лише в теплу пору року — але може і перетворитися на повноцінне заміське житло. Все залежить від того, як саме ви плануєте використовувати дачу, а також — від кваліфікації та технічних можливостей компанії-підрядника.

Будівництво дачних будинків під ключ: ціна Вінниця, Івано-Франківськ

В Україні дачні будинки здебільшого розглядають у якості тимчасового житла для теплої пори року. Саме тому ціна таких споруд зазичай буває нижчою, ніж при будівництві котеджів та заміських будинків. Проте це не догма, тож на ціну дачного будинку у Вінниці чи Івано-Франківську впливатимуть:

 • Віддаленість ділянки від обласних центрів.
 • Наявність проекту.
 • Площа споруди згідно проекту.
 • Планування житла.
 • Вимоги до енергоефективності споруди.

Будинки з опалубки

✔ Будівництво будинків з незнімної опалубки: Energy block
РЕКОМЕНДУЄМО

Також при розрахунку ціни зважають на те, наскільки терміново потрібно будувати дачу. Деякі матеріали та технології дають змогу прискорити процес, але їх використання призводить до зростання ціни.

Будівництво дачного будинку від “Лідер”

Ще один важливий фактор ціноутворення — кваліфікація компанії-підрядника. Так, для економії можна залучити до роботи некваліфікованих робітників або ж виконати більшу частину операцій самотужки. Але це неминуче призведе до зниження якості конструкції та значного збільшення термінів.

Ось чому оптимальним рішенням буде доручити спорудження дачного будинку підрядникам, які мають великий досвід у цій галузі — компанії «Лідер». На користь компанії говорять такі аргументи:

 • Можливість роботи за різними схемами — як проектування дачі з нуля так і реалізація готового типового проекту.
 • Наявність власного парку техніки, яка залучається до виконання трудомістких робіт.
 • Використання різноманітних матеріалів та технологій, в тому числі і найсучасніших. Прикладом можуть слугувати будинки з Energy block, які зводяться з використанням інноваційних інженерних рішень, що забезпечують максимальні показники енергоефективності.

Крім того, на рахунку компанії «Лідер» — десятки різноманітних об’єктів у Вінниці, Івано-Франківську та інших насалених пунктах регіону. Такий досвід, здобутий за останні десятиріччя, дає змогу швидко вирішувати навіть найскладніші інженерні задачі, що виникають при дачному будівництві.

Задати запитання спеціалісту:

Будівництво дачного будинку в Вінниці, Івано-Франківську: цегла, блоки, зруб та інші матеріали

Щоб жити на дачі з максимальним комфортом, явно недостатньо простої конструкції чи навіть металевого вагончику з утепленням. Так, мінімальний прихисток вони забезпечать — але ж це буде саме прихисток, а не місце для повноцінного відпочинку. Саме тому, якщо ви плануєте серйозно облаштовувати дачну ділянку — варто побудувати на ній комфортне житло, нехай і не розраховане на максимальну теплоізоляцію протягом зимового періоду.

Перелік матеріалів для такого будівництва доволі широкий. Класика — це, звичайно, каркасна споруда. З самого початку каркасні будівлі розглядалися у якості базового варіанту для дач та котеджів, і лише з розвитком технологій та появою енергоефективних паро проникних матеріалів за цією методикою стали будувати споруди, придатні для проживання протягом всього року.

Окрім каркасних дачних будиночків компанія «Лідер» споруджує житло, використовуючи такі матеріали:

 • Цеглу.
 • Блоки з пінобетону або газобетону.
 • Брус — клеєний або цільний.
 • Колоду тощо.

При виборі матеріалу ключову раль грає конструкція будівлі, а також плани власників на її експлуатацію. Звичайно ж, важлива і ціна — але, зважаючи на невелику площу дачних будинків, які зазвичай зводять в Україні, різниця у ціні буде меншою, ніж при спорудженні приватних будинків для великої родини.

Побудувати дачу під ключ в Україні з якісних матеріалів

Окрім вибору якісного матеріалу для побудови дачі під ключ важливо також суворо дотримуватися технології виконання робіт. Починається процес або з проектування, або ж з аналізу наявного проекту. Майже завжди до типової проектної документації потрібно вносити певні зміни — вони пов’язані або з бажаннями майбутніх власників житла, або ж із об’єктивними причинами, зумовленими рельєфом ділянки чи структурою ґрунтів. Робота над проектом ведеться провідними інженерами компанії — це дає змогу забезпечити максимальну якість підготовки робочої документації.

Після погодження проекту і складання кошторису спеціалісти компанії «Лідер» переходять до власне будівельних робіт. Незважаючи на легку (здебільшого) конструкцію дачних будиночків, для їх заведення у будь-якому разі треба закладати капітальний фундамент — а значить, потрібно виконувати земляні та бетонні роботи.

Подальший алгоритм зведення дачного будинку містить такі етапи:

 • Закладку фундаменту.
 • Зведення стін та перекриттів.
 • Монтаж теплоізоляційних матеріалів.
 • Покрівельні роботи (можуть використовуватися металочерепиця, бітумна черепиця тощо).
 • Монтаж комунікацій та інженерних мереж.
 • Чорнове та чистове оформлення будівлі.

Послідовність етапів та їх тривалість залежать від того, які матеріали та технології власник житла обрав при проектуванні. Але у будь-якому разі дача будується значно швидше за котедж чи повноцінний заміський будинок. Це зумовлено і меншою площею, і більш низькими вимогами до теплоізоляції конструкцій.

Задати запитання спеціалісту:

Будівництво дачних будинків під ключ: довіряйте професіоналам

У Вінниці, Івано-Франківську та інших містах є достатньо компаній, які пропонують послуги зведення житла та літніх будинків під ключ. При цьому іноді власники земельних ділянок відмовляються від послуг таких підрядників та намагаються завершити роботи самотужки. Таку схему роботи не можна назвати раціональною з кількох причин.

“Дача під ключ або своїми руками?”

З одного боку, дачний будинок — це доволі проста споруда, яку самотужки звести значно легше, ніж будувати повноцінне житло, що має забезпечувати комфорт в тому числі і в холодну пору року. Мала площа, майже завжди одноповерхова конструкція, мінімальні вимоги до енергоефективності — все це може стати чудовим приводом для того, щоб спробувати свої сили у спорудженні власного дому.

Будинки з опалубки

✔ Будівництво будинків з незнімної опалубки: Energy block
РЕКОМЕНДУЄМО

Але на практиці виявляється, що проблема є більш багатогранною:

 • По-перше, навіть за наявності типового проекту його майже завжди потрібно адаптувати до конкретних умов земельної ділянки. Причому спиратись варто на результати геодезичних та геологічних досліджень, які «на око», без інструментів та навичок, не проведеш.
 • По-друге, обсяг робіт вже на першому етапі може неприємно здивувати. Це стосується в першу чергу потреби у вийманні ґрунту під фундамент: щоб самостійно викопати всі траншеї, потрібна і неабияка фізична підготовка, і солідний запас часу. Це ж справедливе і для інших етапів роботи над будівлею дачі — навіть транспортування та розвантаження матеріалу майже не під силу виконати одній людині без допомоги.

Ідея винаймати підрядників для окремих етапів робіт також популярна — але має кілька неприємних нюансів. На превеликий жаль, в цьому сегменті ринку України працює не так багато кваліфікованих і відповідальних спеціалістів (а людей з хорошими рекомендаціями ви будете шукати доволі довго). Тому виконання всіх робіт вам доведеться контролювати особисто. Причому постійно. Тому ви просто змушені будете приїздити на місце вашої майбутньої дачі щодня і проводити там весь вільний час. Тому економія часу буде примарною — ви у буд-якому разі будете залучені до процесу побудови житла, навіть якщо це буде невеличкий будиночок.

Працювати з компанією, яка буде зводити дачу під ключ, вигідніше. Вам не потрібно буде:

 • Закуповувати та перевозити матеріали.
 • Орендувати техніку для виконання праце містких робіт.
 • Винаймати підрядників для окремих етапів.
 • Постійно контролювати хід робіт — адже компанія при спорудженні дачного будинку під ключ несе відповідальність за кінцевий результат!

Будівництво дачних будинків: від чого залежить вартість

Але, звичайно, основна вигода буде критися саме у фінансовій площині. Те, що побудувати дачний будинок у Вінниці чи іншому місті України дешевше, ніж замовити його зведення під ключ підряднику — твердження, яке швидко спростовується розрахунками. Так, ви не будете платити саме за виконання робіт, але при тому:

 • При централізованій закупівлі матеріалів вартість їх буде нижчою (іноді — набагато).
 • Витрати на оренду техніки також будуть значно нижчими, або ж повністю відсутніми.
 • Всі недоліки, виявлені в ході робіт, підрядник буде виправляти за власний рахунок.

Також варто заважати на те, що за такої схеми співпраці ви не змушені будете полишати вашу роботу — отже, збитки в цій галузі також будуть меншими, і це теж вплине на ціну.

Будівництво дачного будинку: під ключ завжди вигідніше

Побудувати дачу під ключ за мінімальний термін і за доступну ціну можуть фахівці компанії «Лідер». Багатий досвід зведення житла — як для літнього, так і для цілодобового проживання — дає нам змогу обирати оптимальні рішення для будь-яких умов. В нас працюють кваліфіковані інженери, виконроби та робітники, тому всі етапи спорудження будуть виконані швидко та з обов’язковим контролем якості.

Вартість послуг компанії «Лідер» — одна з найбільш доступних не лише у Вінниці, а й в цілому по Україні. При цьому ми турбуємося про нашу репутацію і завжди доводимо проекти під ключ до кінця, не лишаючи замовнику приводів для найменших зауважень.

Дача під ключ від компанії «Лідер» — це швидко, недорого та якісно!

Задати запитання спеціалісту: