Мансардне вікно Балкон Тераса CABRIO®

VELUX Преміум

CABRIO® Балкон

Вікно-балкон VELUX CABRIO® зробить мансарду просторіше і наповнить її денним світлом. VELUX CABRIO® – це інноваційне і практичне рішення для тих, хто хоче отримати вихід на природу прямо з мансарди. Вікно перетворюється в балкон за лічені секунди. Підніміть верхню секцію, висуньте вперед нижню – і ось ви вийшли на балкон подихати свіжим повітрям і насолодитися видом.

Відкриваючи горизонти

Вікно-балкон VELUX CABRIO® не тільки відкриває чудовий вид і наповнює кімнату денним світлом, але і створює дивовижне відчуття єднання з зовнішнім світом. Вікно кріпиться на верхніх шарнірах і відкривається назовні. Таким чином воно утворює додаткове місце над головою і відкриває прекрасні панорамні види.

VELUX Преміум

Комбінація похилих елементів і мансардних вікон

Отримати розкішні інтер’єри та нестандартні дизайнерські рішення допоможуть додаткові похилі елементи. Вони комбінуються практично з усіма мансардними вікнами VELUX (GGL, GZL, GPL, GHL, GPU, GGU).

VELUX Преміум

Тераса на покрівлі

Приємні теплі дні ви можете проводити на свіжому повітрі і при цьому насолоджуватися домашнім комфортом. У вашому розпорядженні простора сонячна тераса VELUX. Тераса вбудовується в нижню частину даху, дозволяючи використовувати її максимально ефективно і створюючи місце для відпочинку. Відкрийте нижню і верхню секції – і ваша мансардна кімната стає самим розкішним місцем в будинку!

Тераса VELUX дозволяє виходити на вулицю

Система включає мансардні вікна з відкриванням по верхній осі, карнизне вікно на бічних шарнірах і три глухі вертикальні елементи. Мансардні вікна – Панорама, а карнизне вікно – вихід на терасу.

VELUX Преміум

Комбінація вертикальних вікон і мансардних

В мансарді з високими пристінками рекомендуємо встановлювати мансардні вікна в поєднанні з карнизними вікнами. Це дозволяє отримати повний, нічим не обмежений краєвид від самої підлоги та краще висвітлити помеще-ня. комбінуються з GGL, GZL, GPL, GHL, GPU, GGU.

Як вибрати правильний розмір вікна і висоту установки

Зателефонуйте фахівцеві!

Допоможемо підібрати потрібні Вам мансардні вікна. Зробимо замір і прорахунок!