Мансардне вікно Velux GGL3066IS2, GGU0066IS2

VELUX Преміум

Екстра тепле вікно GGL2066 GGL3066 GGU0066 GGL2062 GGL3062 GGU0062

Мансардне вікно з двокамерним склопакетом.

Мансардні вікна з двокамерним склопакетом виконані в дереві зі стійким білим покриттям або лаком на водній основі, а так само дерев’яні з поліуретановим покриттям, заповнені криптоном або аргоном в залежності від моделі для більш високої енергоефективності.

Двокамерний склопакет забезпечує підвищену теплоізоляцію. А завдяки поєднанню його з технологією утеплення ThermoTechnology ™ і термічно обробленої деревиною в конструкції рами екстра тепле вікно стає надійним захисником від будь-якого холоду. Отже, у Вашому будинку цілий рік буде тепло і затишно.

Перевірено в умовах скандинавської зими

Якщо мансардне вікно встановлено в малоуклонний дах і нерегулярно очищається від снігу та льоду, то конструкція вікна піддається додатковому навантаженню в період танення снігу і перепаду температур. Для таких випадків ми передбачили додатковий контур ущільнення. Гумові ущільнювачі герметизують нерухому частину вікна. Додаткові ущільнювачі встановлені і на бічні накладки поворотної рами

Завжди чисте вікно

Спеціальне покриття «анти-роса» зменшує утворення конденсату на зовнішньому склі. Завдяки цьому супертеплі вікна не запотівають і залишаються прозорими навіть при великій різниці температур всередині і зовні.

Максимальна економія енергії

Двокамерний склопакет в поєднанні з технологією утеплення ThermoTechnology ™ забезпечує підвищену теплоізоляцію. У моделі GGU деревина рами термічно оброблена. Супертепле вікно стає надійним захисником від будь-якого холоду. А значить, у вашому будинку круглий рік буде тепло і затишно.

Як вибрати правильний розмір вікна і висоту установки

Зателефонуйте фахівцеві!

Допоможемо підібрати потрібні Вам мансардні вікна. Зробимо замір і прорахунок!