Мансардне вікно Velux GLP 0070B

OPTIMA лінія

Комфорт

Мансардне вікно ПВХ з ручкою знизу

Вікна для мансарди (іноді називають дахові вікна) з ручкою знизу, коли уникнути високого пристінку неможливо.

Мансардні вікна лінії VELUX OPTIMA Комфорт мають всі властивості вікон лінії VELUX OPTIMA, а крім того мають додаткові переваги. Це мансардні вікна з сучасним дизайном, безпечним ламінованим склопакетом «триплекс» і при цьому за вигідною ціною.

Білі пластикові мансардні вікна ідеальні для приміщень з високою вологістю і білих інтер’єрів. Розроблений спеціально для мансардних вікон ПВХ-профіль, забезпечує довговічну службу і поліпшене теплозбереження.

Перевірено в умовах Скандинавських зим

Якщо мансардне вікно встановлено в малоуклонний дах і нерегулярно очищається від снігу та льоду, то конструкція вікна піддається додатковому навантаженню в період танення снігу і перепад. Вона гарантує найкращий захист вікон від талого снігу.

ПВХ профіль для мансардних вікон

Новий ПВХ-профіль VELUX розроблений спеціально c урахуванням специфіки експлуатації похилих мансардних вікон. Такий профіль має додаткову теплоізоляцію, що зберігає тепло і допомагає уникнути утворення конденсату в профілі. Результат: поліпшене теплозбереження і надійна довговічна конструкція вікна.

Ідеальне рішення для вологих приміщень і білих інтер'єрів.

Білі пластикові вікна відмінно підійдуть для приміщень з високою вологістю, наприклад, ванній або кухні, і кімнат зі світлим інтер’єром. Вбудований вентиляційний клапан з двома положеннями для провітрювання допоможе швидко позбутися від надмірної вологості і неприємних запахів. Для додаткової вентиляції передбачені два положення фіксації нижньої ручки.

Зателефонуйте фахівцеві!

Допоможемо підібрати потрібні Вам мансардні вікна. Зробимо замір і прорахунок!