Мансардне вікно Velux GZL 1051 B

Ручка знизу

GZL 1051 B

Нижня ручка відкривання мансардного вікна GZL 1051 B, встановленого на висоті 130-160 см від рівня підлоги. Така модель мансардного вікна актуальна для мансарди, коли не вдалося уникнути високого пристінку.
Клапан для провітрювання розміщений у верхній частині мансардного вікна і дозволяє провітрювати приміщення навіть при закритому вікні. Знімний фільтр, який захищає від комах і пилу, легко витягнути і помити.

Переваги моделі

Деталі продукції

Надійність конструкції.

Надійність конструкції мансардного вікна обов’язково тестується для повної впевненості в стійкості до погодних умов.

Провітрювання навіть при закритому вікні.

Можливість провітрювання навіть при закритому вікні не залежно від погоди або часу доби. Відкривши ручку в один клік, Ви відкриєте режим провітрювання, не відкриваючи при цьому вікна.

Фільтр, який легко обслуговувати, затримує пил, комах. Він легко виймається і чиститься звичайною водою.

Легко мити.

Для того, щоб помити вікно, переверніть його на 180◦, зафіксуйте раму в такому положенні. Ви зможете легко помити вікно з приміщення.

Швидка установка штор.

Доповніть Ваше мансардне вікно оригінальними шторами VELUX. На всіх моделях мансардних вікон встановлені монтажні елементи для легкої і швидкої установки штор – система Pick & amp; Click! ™. Вибираючи аксесуари для мансардних вікон варто подбати і про зовнішній захист вікна від зайвої спеки.

Матеріал рами.

Дерев’яні мансардні вікна покриті лаком на водній основі.

Набір для обслуговування.

Хочете продовжити термін експлуатації мансардного вікна, скористайтеся нашим набором для обслуговування вікна. Деталі уточнюйте в офісі “Лідер”.

Гарантія.

10 років гарантії на конструкцію вікна при установки вікна з комплектом теплогідроізоляції BDX 2000.

Mатеріали

Мансардне вікно VELUX Premium стандарт з двокамерним склопакетом є в кількох покриттях і можливостях відкривання.

Дана модель доступна в дереві.

Дерево покрите лаком.

Дерев’яні мансардні вікна, покриті лаком на водній основі.

Оклад для установки мансардного вікна, а також накладки виконані з алюмінію сірого кольору.

Aлюміній.

Склопакет.

Однокамерний склопакет, заповнений аргоном, з енергозберігаючим покриттям Low E. Uокна 1.3 Ватт / м2K.

Мансардні вікна VELUX з нижнім відкриванням оснащені елегантною ергономічною ручкою для зручності відкривання. Модель для високих пристінків, рекомендована висота установки 130-160 см від рівня підлоги.

Ручка знизу.
Модель мансардного вікна GZL 1051B оснащена сучасною, елегантною ручкою нижнього відкривання. Вентиляційний клапан розташований у верхній частині вікна.

Заміна ручки на нижнє відкривання.

Ви можете конвертувати модель з верхньої ручкою відкривання в мансардне вікно з нижнім відкриванням завдяки комплекту ZZZ 181K2. Вентиляційний клапан, який дозволяє провітрювати навіть при закритому вікні, залишається у верхній частині мансардного вікна. Нижня відкриття вікна дозволяє також провітрювати, відкривши нижню ручку на провітрювання.

Виберіть правильний тип вікна і висоту установки

Ми рекомендуємо модель з верхньої ручкою. Найбільш комфортна висота установки 90-110 від рівня підлоги. Така установка дозволяє комфортно визирнути з вікна, а також розмістити меблі під вікном.

Зателефонуйте фахівцеві!

Допоможемо підібрати потрібні Вам мансардні вікна. Зробимо замір і прорахунок!