Мансардне вікно Velux з дистанційним управлінням INTEGRA®

VELUX Преміум

Мансардні вікна з дистанційним управлінням INTEGRA®

Мансардні вікна VELUX INTEGRA® ідеальні для любителів максимального комфорту, а також при розташуванні вікна поза доступу. Вікно з вбудованим електродвигуном комплектується сучасним пультом. З його допомогою ви можете управляти вікном з будь-якого місця в будинку. А вбудований датчик дощу автоматично закриє вікно в разі опадів.

Мансардні вікна VELUX можуть кардинально змінити на краще вашу кімнату. Це найпростіший спосіб зробити кімнату під дахом світлою і затишною. Якщо говорити про денне світло і свіже повітря, не можна не згадати про чудові види.

Максимальний комфорт

Відкривати і закривати мансардні вікна ще ніколи не було так просто! Вікна VELUX INTEGRA® комплектуються сучасним пультом, який дозволяє легко управляти вікном Досить одного дотику, щоб наповнити кімнату свіжим повітрям і сонячним світлом. До того ж пульт вже попередньо встановлено на виробництві, тому його легко налаштувати під час першого використання вікна.

Додаткова безпека

Додайте до Вашого мансардному вікна VELUX INTEGRA сонцезахисні аксесуари з живленням від електромережі або сонячного елемента для додаткового комфорту і приємного декору. До того ж штори ефективно регулюють рівень освітленості приміщення і навіть захищають від спеки в залежності від моделі штори і фактури тканини.

Дощ не застане зненацька

Вікна VELUX INTEGRA® оснащені датчиком дощу. Можна не турбуватися про інтер’єр – якщо піде дощ, вікно автоматично закриється. Ця функція буде особливо корисна, якщо вас немає вдома або ви перебуваєте в іншій кімнаті.

Як вибрати правильний розмір вікна і висоту установки

Зателефонуйте фахівцеві!

Допоможемо підібрати потрібні Вам мансардні вікна. Зробимо замір і прорахунок!