Металочерепиця Ruukki HYYGGE

5/5

Металочерепиця Ruukki

HYYGGE
162 грн/модуль
  • Торгова марка: Ruukki
  • Модель: HYYGGE
  • Є в наявності
Краща ціна

Металочерепиця Ruukki HYYGGE

Назва продукту: Ruukki Hyygge
Висота профілю: 26 мм
Крок хвилі: 14 мм
Корисна ширина: 1178 мм
Повна ширина: 1200 мм
Корисна довжина: 290 мм
Повна довжина: 343 мм
Товщина матеріалу / маса на 1 м2: 0,6 мм / 2,35 кг
Корисна площа листа: 0,34 м2
Мінімальний кут: 14 °
Інша технічна інформація: GreenCoat Purex coating

Металочерепиця Ruukki HYYGGE

RUUKKI® HYYGGE – ЦЕ ІННОВАЦІЙНИЙ КРОВЕЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ, ЯКИЙ ЗАВДЯКИ ПРОСТІЙ І ЕЛЕГАНТНІЙ ФОРМІ ИДЕАЛЬНО ВІДПОВІДАЄ СУЧАСНИМ АРХІТЕКТУРНИМ ТЕНДЕНЦІЯМ.

Продукт пропонується в двох варіантах: з тисненням канавки і без канавок. Завдяки такому рішенню, а також відповідного зміщення панелей при монтажі можна отримати три візерунка. Спеціально розроблена система оригінальних виливків забезпечує естетичний вигляд даху і гарантує його належну роботу. Продукти з безпеки даху та продукти вентиляції доповнюють комплект даху Ruukki® Hyygge.

ВИСОКА ЯКІСТЬ

Для виробництва покрівельної системи Ruukki® Hyygge використовується високої якості сталь SSAB. Сталь завтовшки 0,6 мм з сучасним покриттям GreenCoat Purex. Полу-матове покриття надзвичайно стійке до подряпин і ультрафіолетового випромінювання. Ruukki® Hyygge доступний в класі якості Ruukki 40, що означає 40-річну технічну гарантію і 15-річну гарантію збереження зовнішнього вигляду.

Гладка поверхня

Ruukki® Hyygge відповідає новітнім тенденціям в архітектурному дизайні. Інноваційне рішення вертикальної і горизонтальної систем замикання дозволяє приховати сполучні кріплення (гвинти), що підкреслює просту форму покрівлі і покращує зовнішній вигляд.

3 ВІЗЕРУНКА

Покрівельну систему Ruukki® Hyygge можна укладати в трьох візерунках, що дозволяє створювати індивідуальний дизайн. Для панелей з канавками можливо використовувати метод рівних рядів або метод цегляної кладки, а для листів без канавок доступний метод цегляної кладки.

3 КОЛЬОРИ

Ruukki® Hyygge доступний в трьох найбільш популярних кольорах, які чудово підходять до сучасних тенденцій будівництва: антрацитовий, графітовий і чорний.

   

"Отримайте знижку на металочерепицю"!

залишилось:

Година
Хвилина
Секунда
Загальна акція на профнастил закінчилася! Ви можете отримати персональну знижку.

Відправте заявку, та отримайте вигідну пропозицію: