Energy block 50 до знімної опалубці

Блок до знімної опалубки

Блок поєднує комбінацію знімної і незнімної опалубки з утеплювачем 50 мм і можливістю регулювання товщини стіни

“Neopor” “Neopor”

Утеплювач
Щільність
15 кг/м³

137,0 грн

“М25” “М25”

Пінопласт
щільністю
15 кг/м³

105,1 грн

ОПИС:

Energy block 50 до знімної опалубки – блок поєднує в собі комбінацію знімної і незнімної опалубки з регульованою шириною бетонного ядра стіни. Призначений для зведення стін будівель за технологією монолітного будівництва (ДБН В.2.6.-6-95) – при товщині бетонного ядра 150 мм обмеження поверховості до п’яти поверхів, також можна застосовувати ДБНи регламентують будівництво із застосуванням дрібнощитової опалубки. Energy block 50 до знімною опалубки складається:
  • З панелі зовнішнього утеплення товщиною 50 мм Панель випускається в двох варіантах Neopor – з щільністю 15 кг / м3 М25 – пінопласт щільністю не нижче 15 кг / м3, що відповідає 25 торгова марка ГОСТ 15588-86. (Аналог СТОЛІТ ™ 35 ФАСАД, ПОЛ)
  • 7 пластикових регульованих стяжок (перемичок) які дозволяють отримати товщину бетонної стіни від 100 до 420 мм.
Оптимальний для будівництва будівель під заплановане внутрішнє облицювання або обшивку, а також де не потрібно надалі внутрішнє оздоблення. Лазні, технічні поверхи, опалювальні виробничі приміщення, склади. Призначення Energy block зі знімною опалубкою – це не тільки зведення стін будівель, але і пристрій утеплених армопояс будівель на стінах з будь-яких матеріалів. Особливість конструкції даного виду блоку в тому, що одна зі сторін комблока виконана у вигляді багаторазової (знімною) панелі опалубки. В результаті використання цієї модифікації комблока, отримуємо бетонні стіни утеплені зовні. Кутовий блок для Energy block 50 до знімної опалубці не випускається. Розміри блоку в зборі: висота 300мм, довжина 1000мм, ширина залежить від обраної товщини утеплювача і бетонного ядра. Панель опалубки купується окремо, тільки на два ряди блоків периметра будівлі, що зводиться, після заливки двох рядів, нижній ряд (перший) – разопалублівается і переставляється на наступний ряд (третій).

ПОДИВИТИСЯ ЩЕ:

Energy block 100 OSB

Блок до знімної опалубці 100

ПЕРЕЙТИ

Energy block 100

Блок з гіпсовою панеллю 100

ПЕРЕЙТИ

Energy block 50, 100

Блок з мінеральною ватою

ПЕРЕЙТИ