Водостічна система BudMat ProAqua

Водостік ProAqua BudMat – це сучасна водостічна система, яка виробляється в Польщі на новітньому обладнанні заводу БудМат методом подвійного екструзії з удосконалення поліхлорвінілу PVC-U. Водостік ProAqua має класичну напівкруглу форму жолоба і комплектується спеціальними елементами, які збільшують загальну жорсткість і функціональність системи.

Ринва ПроАква має запатентовану фірмову систему Water stopper, яка знижує ймовірність переливу води через край жолоба при сильних опадах і додатково підвищує жорсткість жолоби, перешкоджаючи його деформації.

Виробник дає 20 років гарантії на водостічну систему PROAQUA. На відміну від інших, на весь товар виписується індивідуальна гарантія на кінцевого покупця. Кожен елемент водостічної системи має індивідуальну герметичну упаковку, яка надійно захищає товар при транспортуванні.

20 років гарантії на водостічну систему PROAQUA.

Компанія «Лідер» – офіційний імпортер в Україні пластикових водостічних систем ProAqua BudMat .

Для дилерів і оптових покупців - хороші ціни і вигідні умови співпраці.

В наявності – повний асортимент продукції.

Елементи системи ProAqua

Розміри системи ProAqua

125/90

150/110

Кольорова гамма ProAqua

Переваги водостоків ProAqua

Проста і швидка установка

ProAqua – на відміну від інших водостічних систем це, хомут має кільце ущільнювача для захисту від випадання болта з хомута труби, мітки – індикатори (стрілки), що вказують напрямок установки, можливість монтажу жолоби на кронштейни як з боку карнизного свеса, так і з боку стіни , фіксатор в з’єднанні ринви з кронштейном, що створює замок, що запобігає випадання жолоби після монтажу водостічної системи. Ось чому збірка так проста.

Water stoper

Water stoper – це не тільки ребро жорсткості, а ще й спеціальний захист, що запобігає перелив води – завдяки цьому захищає фасад від бруду

Надійна герметичність

Потрійна ущільнювальна манжета, розроблена спеціально для системи ProAqua, на 50% ефективніше, ніж популярна подвійна прокладка. Ущільнювальні манжети встановлені в воронках, соединителях жолобів, кутах і в заглушці, що в цілому підвищує надійність всієї системи.

Екологічні рішення

При виробництві ПВХ водостічної системи ProAqua ми використовуємо власні авторські рішення, які економлять воду, енергію і мінімізують відходи. Ми виготовили її з первинної сировини – полівінілхлориду (ПВХ) з спеціальними добавками і стабілізаторами – тому ProAqua в 100% підлягає вторинній переробці.

Проект представлений до медалі

Водостічна система ProAqua була нагороджена золотою медаллю Будівельної і Архітектурної Виставки BUDMA 2015.

Спокій на довгі роки

На ПВХ водостічну систему ProAqua надаємо 20-річну гарантію

Висока стійкість до зовнішніх чинників

ProAqua має високу термічну стійкість, а так само має маленькі лінійні розширення при перепаді температур і високою стійкістю до УФ-випромінювання.

Безпечний продукт

У процесі приготування сумішей PCV для водостічної системи, ми одні з перших в Польщі, впровадили неетильовані розчини, а також екологічно чисті кальцієво-цинкові стабілізатори. Це гарантує, що виробництво і використання наших продуктів абсолютно безпечно для життя і навколишнього середовища.

Для будинків і промислових об'єктів

ПВХ водостічна система ProAqua випускається в двох розмірах: для будинків – 125/90 (110), а також для об’єктів промислового призначення – 150/110.

Рекомендований покрівельниками

ПВХ водостічна система ProAqua була розроблена спільно з покрівельниками і для покрівельників. Це продукт кожного професіонала.

Безпечне перевезення і зберігання

всі елементи водостічної системи в процесі виробництва індивідуально упаковуються в термоусадочну плівку, завдяки чому мінімізується ризики транспортних ушкоджень (не дряпається і не забруднюються, зберігаючи товарний вигляд).

Чому водостік ProAqua краще купити в компанії "Лідер"?!

Тому що:

1. У нас найкращі ціни в Україні.

2. Безкоштовна доставка по Вінницькій та Хмельницькій областях.

3. Комплексний підхід – ви купуєте водостік і отримуєте додаткові бонуси на інші системи (софіт, черепиця, сайдинг …)

Зателефонуйте фахівцеві!

Ми допоможемо порахувати потрібну Вам кількість відостоків. Підберемо відповідний колір під Ваш фасад!