Водостічна система Flamingo

Компанія «Лідер» – офіційний імпортер в Україні сталевих водостічних систем Flamingo BudMat .

Основою водостічної системи Flamingo є високоякісна сталь, PRELAQ RWS (Rain Water System) виробництва шведського концерну SSAB. Пофарбований сталевий лист призначений для дренажу покрівлі має товщину 0,6 мм, оцинкований гарячим способом з цинковим покриттям 275 г / м2.

В наявності – повний асортимент продукції.

Елементи системи Flamingo

Розміри системи Flamingo:

125/90

150/100

Водостічні системи Flamingo доступні в широкій колірній гамі, що дозволяє поєднувати їх з різними покрівельними покриттями.

Використання оптимального матеріалу і застосування найсучасніших технологій дозволяє надавати на Сталеву водостічну систему Flamingo 30 років Гарантії

Кольорова гамма Flamingo

Переваги водостоків Flamingo

Легка і швидка збірка

Якби Ви побачили наше сучасне технологічне обладнання і лінії металообробки, Ви б помітили, що елементи Flamingo зроблені з турботою про дрібні деталі і ідеально стикуються, підходять один до одного. Як дитячі кубики. Ось чому монтаж такий простий і інтуїтивно зрозумілий

Для будинків і промислових об'єктів

Flamingo доступний в трьох розмірах: для будинків – скандинавська система 125/90 (100), для об’єктів промислового призначення – 150/100 (90)

Безпечне перевезення і зберігання

Кожен окремий елемент водостічної системи Flamingo в процесі виробництва автоматично герметично упаковуються в термоусадочну плівку з наступним упакуванням в спеціально розроблені картонні коробки, а на труби наноситься спеціальна захисна плівка. І вже на етапі виробництва ми дбаємо про захист готової продукції від пошкоджень під час складування та транспортування

Герметичність

Спеціально запроектовані і запатентовані конструкційні рішення окремих елементів водостічної системи дозволяють їх універсальне застосування і в той же час ідеальну стиковку між собою, а монтаж заглушки жолобів настільки ефективний, що ми його запатентували. Забудьте про переливах води.

Довговічність

Водостічна система Flamingo – це 30-річна гарантія, стосується екологічного класу C1-C4 (промислові і прибережні райони з високою корозійною активністю в агресивному середовищі, відповідно до ISO 12944-2: 1998).

Висока стійкість до зовнішніх чинників

Продукти GreenCoat RWS – це легкий конструкційний матеріал, який відрізняється красивим блиском. Вони дуже стійкі до корозії, УФ-випромінювання і подряпин.

Тільки найкращі матеріали

Flamingo був створений зі сталі з полімерним покриттям GreenCoat RWS (Rain Water System) виробництва SSAB – шведського концерну. GreenCoat RWS розроблено спеціально для створення високоякісних водостічних систем працюють в агресивних кліматичних умовах. Полімерне покриття GreenCoat RWS довговічне, двостороннє покриття, створене спеціально для високоякісних водостічних систем.

275 г/м²

Водостічна система Flamingo в покритті GreenCoat виготовляється з якісних сталей з Північної Європи, які є одними з найчистіших у світі, відповідають найсуворішим допускам і нормам стабільності якості з вмістом цинку 275 г/м².

Чому водостік Flamingo краще купити в компанії "Лідер"?!

Тому що:

1. У нас найкращі ціни в Україні.

2. Для дилерів і оптових покупців – вигідні умови співпраці.

3. Безкоштовна доставка по Вінницькій та Хмельницькій областях.

4. Комплексний підхід – ви купуєте водостік і отримуєте додаткові бонуси на інші системи (софіт, черепиця, сайдинг …)

Зателефонуйте фахівцеві!

Ми допоможемо порахувати потрібну Вам кількість відсотків. Підберемо відповідний колір під Ваш фасад!