LWS 3 Україна

Країна виробник: Німеччина Категорія: Вікна, Вікна Viknar’off

3

КАМЕР

58мм

ГЛИБИНА

32мм

СКЛОПАКЕТ

Екологічність
Водонепроникність
Гарантія
Вітронепроникність

Декоративне покриття:

Золотий дуб

Віконні конструкції з профільної системи LWS 3 стануть ідеальним рішенням при склінні офісних приміщень, лоджій і балконів. Лаконічні лінії і легка конструкція наповнять приміщення світлом за допомогою заощаджень у вашому гаманці. Також рекомендуємо вибрати даний профіль при необхідності скління технічних і виробничих приміщень.

Монтажна ширина профілю складає 58 мм, що встановлюються склопакетів – 24 і 32 мм. Профільна система LWS 3 задовольняє мінімальні потреби в теплоізоляції, створюючи приємний клімат в приміщенні.

Профільна система LWS 3 забезпечує ефективну тепло-, гідро – та звукоізоляцію, тому вам буде комфортно в приміщенні навіть у люті морози або сильні зливи, а небажаний шум вулиць не спричинить незручностей

Вікна LWS 3 не містять свинцю і шкідливих речовин.

Матеріали, з яких виготовлений профіль, надаються для вторинної переробки. Це дозволяє раціонально використовувати наявні ресурси і піклуватися про навколишнє середовище.

VIKNAR'OFF

МАЙСТЕР ВІКОННОЇ СПРАВИ

Сьогодні компанія Viknar’off ™ – це один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Завод площею 40 тис.кв.м. в місті Тернополі виробляє в місяць більше 50000 металопластикових конструкцій будь-якого типу.

Зв'язатися з нами

м. Вінниця