Fenster 400 Україна

Країна виробник: Німеччина Категорія: Вікна, Вікна Viknar’off

4

КАМЕР

60мм

ГЛИБИНА

32мм

СКЛОПАКЕТ

Екологічність
Гарантія
Безпека
Енергозбереження

Декоративне покриття:

Золотий дуб
Горіх
Темний дуб
Сірий антрацит

Чотирикамерний профіль Fenster 400 – вибір вимогливих і раціональних. Стандартна гамма кольорів ламінації дозволяє вибрати вікна, які стануть зваженим доповненням до будь-якого стилю фасаду або інтер’єру.

Для офісних приміщень або житлових будинків – вікна з профілю Fenster 400 створюють належний комфорт для роботи або відпочинку

Чотирьохкамерний пластиковий профіль Fenster 400 є енергозберігаючим, тому, за умови професійної установки, добре зберігає тепло і дозволяє економити тим, хто користується індивідуальним опаленням. Монтажна ширина профілю складає 60 мм. Доступні для установки склопакети товщиною 24 мм і 32 мм.

Створено для того, щоб піклуватися про комфорт у вашому будинку, профіль Fenster 400 не пропускає холод або вологу і забезпечує високий рівень звукоізоляції. Крім того, ці вікна є запорукою того, щоб в спекотні дні ви відчували себе комфортно в своєму житлі.

Комплектація противовзломной фурнітурою і квадратним армуванням дозволяє вікнам з профілю Fenster 400 не тільки берегти ваш спокій, а й майно. Подбайте про безпеку і недоторканність житла.

Виробництво закритого типу з можливістю вторинної переробки – то, що робить вікна ecofriendly і розумним вибором для тих, хто в першу чергу піклується про навколишнє середовище. У складі вікон Fenster 400 немає свинцю та інших шкідливих речовин.

VIKNAR'OFF

МАЙСТЕР ВІКОННОЇ СПРАВИ

Сьогодні компанія Viknar’off ™ – це один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Завод площею 40 тис.кв.м. в місті Тернополі виробляє в місяць більше 50000 металопластикових конструкцій будь-якого типу.

Зв'язатися з нами

м. Вінниця