Водостічна система ПВХ River

Водостоки River стійкі до атмосферних і температурних впливів за рахунок доданих спеціальних пластифікаторів.

Переваги водостоків River®:

1. Зручність і легкість монтажу і необхідних маніпуляцій (наприклад, розпорошення) – не вимагають спеціальних навичок і кваліфікації.

2. Тривалий час служби.

3. Високий запас міцності.

4. Стійкість до прямих сонячних променів.

5. Безшумність (на відміну від металевого водостоку).

Водостічна система River: опис

ПВХ водостоки з кожним роком займають все більшу нішу серед продукції, що випускається для відведення опадів з даху будинку. І це обумовлено низкою факторів. Основним з них звичайно є доступна ціна і не схильність корозії. Але існують і інші незаперечні переваги, такі як легкість конструкції, монтаж не вимагає особливих умінь і знань. Купуючи ПВХ водостік потрібно враховувати і відносну безпеку, адже на них не утворюється полій. Стійкість до деформації так само викликає захоплення, навіть наступивши на жолоб ви не зламаєте його, а через кілька секунд він повернеться до первісної форми. З мінусів можна відзначити трохи меншу опірність до ультрафіолету в порівнянні з пофарбованими металевими водостоками.

Купивши водостоки River ви в повній мірі відчуєте на собі прекрасну європейську якість. Адже виробляються вони на новітній лінії якої мають тільки лідери європейського ринку такі як Bryza і Galeco. Коекструзія на сьогоднішній день є найбільш ефективною технологією виробництва кольорового пластикового водостоку. Саме завдяки їй наша компанія може надавати гарантію 10 років на зміну кольору.

Водостоки River: Кольорова гамма

Водостічна система River - цегляний

Водостічна система River - графіт

Водостічна система River - коричневий

Водостічна система River - червоний

Водостічна система River - білий

Водостічна система River - зелений

Зателефонуйте фахівцеві!

Ми допоможемо порахувати потрібну Вам кількість відсотків. Підберемо відповідний колір під Ваш фасад!