Classic Line 400 Україна

Країна виробник: Німеччина Категорія: Вікна, Вікна Viknar’off

4

КАМЕР

60мм

ГЛИБИНА

32мм

СКЛОПАКЕТ

Екологічність
Водонепроникність
Гарантія
Безпека
Вітронепроникність
Енергозбереження

Декоративне покриття:

Золотий дуб
Горіх
Темний дуб
Сірий антрацит

Витриманий стиль і досконала округла форма – за цими характеристиками можна впізнати вікна з чотирьохкамерного профілю ClassicLine 400. Універсальний варіант для тих, хто цінує комфорт понад усе. Ці вікна гармонійно підійдуть як в інтер’єр кабінету солідного керівника, так і в барвисту дитячу, створюючи відповідну атмосферу і для роботи, і для ігор. Стандартні кольори ламінації дозволяють експериментувати з відтінками і розставляти світлові акценти.

Завдяки чотирикамерній геометрії, профілю ClassicLine 400 зменшує тепловтрати, що в свою чергу, забезпечує економію енергоресурсів. Такі вікна актуальні і для приміщень з централізованим опаленням, яким часто не вистачає тепла, і для будинків з індивідуальним, для яких важливо отримувати максимум за сплачені кошти.

Монтажна ширина профілю ClassicLine 400 становить 60 мм, що встановлюються склопакетів – 24 і 32 мм, що дозволяє досягати відмінною енергоефективності.

Енергозберігаючі профілі ClassicLine 400 не тільки зберігають тепло в будинку, а, за умови професійної установки, забезпечують високу гідро – та звукоізоляцію. Тому у власній квартирі ви будете захищені від небажаного шуму з вулиці.

Відчуття безпеки у власному будинку – одна з базових людських потреб. У поєднанні з противовзломной фурнітурою і квадратним армуванням вікна ClassicLine 400 захистять вас і ваше майно від небажаних зовнішніх втручань.

Вікна не містять шкідливих компонентів, зокрема свинцю. Для виготовлення профілю ClassicLine 400 використовуються ресурсозберігаючі технології, які, крім того, дозволяють провести повну вторинну переробку вікон, закінчили експлуатацію, для збереження навколишнього середовища та економії сировини.

VIKNAR'OFF

МАЙСТЕР ВІКОННОЇ СПРАВИ

Сьогодні компанія Viknar’off ™ – це один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Завод площею 40 тис.кв.м. в місті Тернополі виробляє в місяць більше 50000 металопластикових конструкцій будь-якого типу.

Зв'язатися з нами

м. Вінниця