Gealan S 8000 Україна

Країна виробник: Німеччина Категорія: Вікна, Вікна Gealan

6

КАМЕР

74мм

ГЛИБИНА

44 max

СКЛОПАКЕТ

Екологічність
Водонепроникність
Гарантія
Безпека
Вітронепроникність
Енергозбереження
Шумоізоляція

Декоративне покриття:

Золотий дуб
Горіх
Темний дуб
Сірий антрацит

Gealan – це поєднання сучасних віконних тенденцій, стилю і практичності. Класичні форми, стильні м’які контури і широкий спектр кольорів дозволяють втілити в життя бажання найвимогливіших замовників. Завдяки ідеально гладкій поверхні і унікальною в своєму роді конструкції профілю, вікна Gealan S8000 легкі в експлуатації і догляді. Саме це забезпечить бездоганний вигляд Вашого будинку протягом багатьох років і при будь-яких погодних умовах.

Унікальна шестикамерна система Gealan S8000 з монтажною шириною профілю 74 мм в поєднанні з енергоефективним склопакетом товщиною 44 мм забезпечить показник опору теплопередачі вікон до R0 = 1,03 м2 С / Вт. Такі енергоефективні характеристики заощадять Ваші кошти на опаленні взимку і на кондиціонуванні влітку.

Два контури ущільнення гарантують надійний захист від холоду, шуму, всіх негативних зовнішніх факторів і додадуть вашому приміщенню особливого комфорту і затишку.

Якість, надійність і безпека – це основні складові гарного вікна. Саме цими характеристиками володіють вікна з німецького профілю Gealan S8000. Потужне сталеве армування квадратного типу, товщиною до 2 мм, гарантують стабільність і надійність вашого вікна протягом багатьох років. Комплектація фурнітурою Siegenia Titan з грибоподібними цапфами забезпечує рівень безпеки проти злому класів WК1 і WК2.

Вікна Gealan S8000 абсолютно безпечні, не містять свинцю та інших шкідливих речовин. Унікальністю цієї профільної системи є те, що вона побудована на закритому циклі обробки сировини, що дозволяє використання матеріалів, повністю придатних для вторинної переробки. Таке рішення оптимізує використання ресурсів, в той же час піклується про екологічний стан нашої планети.

VIKNAR'OFF

МАЙСТЕР ВІКОННОЇ СПРАВИ

Сьогодні компанія Viknar’off ™ – це один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Завод площею 40 тис.кв.м. в місті Тернополі виробляє в місяць більше 50000 металопластикових конструкцій будь-якого типу.

Зв'язатися з нами

м. Вінниця