Mega Line 500 Україна

Країна виробник: Німеччина Категорія: Вікна, Вікна Viknar’off

5

КАМЕР

70мм

ГЛИБИНА

42мм

СКЛОПАКЕТ

Екологічність
Водонепроникність
Гарантія
Безпека
Вітронепроникність
Енергозбереження
Шумоізоляція

Декоративне покриття:

Золотий дуб
Горіх
Темний дуб
Сірий антрацит

MegaLine 500 – гарне доповнення сімейного гніздечка. П’ятикамерний профіль з округлими формами додає інтер’єру м’якості та справжнього домашнього затишку. Колірна гамма відтінків ламінації дозволяє таким вікнам гармонійно доповнювати будь-який дизайн: від класики до модерну, від мінімалізму до хай-теку.

Завдяки сірому ущільнювача ці вікна візуально збільшують проникнення світла в приміщення, що особливо приверне творчих особистостей. Тому, якщо ви шукаєте ідеальний варіант для студії, придивіться до MegaLine 500.

Наші потужності дозволяють виготовляти вікна самих різних розмірів, тому дайте волю свого дизайнерського бачення в створенні будинку мрії.

П’ятикамерний профіль MegaLine 500 ефективно зберігає тепло. Навіть, якщо у вас “холодна” цокольна квартира або традиційно прохолодний перший поверх, масивний профіль MegaLine 500 поліпшить ситуацію, мінімізуючи тепловтрати.

Монтажна ширина профілю складає 70 мм, що встановлюються склопакетів – 24, 32 і 42 мм, що дозволяє досягати відмінною енергоефективності.

Профіль MegaLine 500 забезпечує високу тепло – і гідроізоляцію, тому стане оптимальним рішенням для житлових приміщень. За умови професійної установки, вікна будуть зберігати ваш спокій і затишок в домі навіть в найсильнішу негоду.

У поєднанні противовзломной фурнітури і квадратного армування, вікна MegaLine 500 перетворять будинок у фортецю, яка захистить вас і ваше майно від зловмисників.

Профіль MegaLine – цілком безпечний і не містить ніяких шкідливих речовин. Завдяки сучасним технологіям виробництва, всі компоненти профілю піддаються переробці. Як вторинна сировина, вони можуть і надалі використовуватися в промисловості, а отже не забруднюють навколишнє середовище і дозволяють економити обмежені природні ресурси.

VIKNAR'OFF

МАЙСТЕР ВІКОННОЇ СПРАВИ

Сьогодні компанія Viknar’off ™ – це один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Завод площею 40 тис.кв.м. в місті Тернополі виробляє в місяць більше 50000 металопластикових конструкцій будь-якого типу.

Зв'язатися з нами

м. Вінниця