Gealan S 9000 Україна

Країна виробник: Німеччина Категорія: Вікна, Вікна Gealan

6

КАМЕР

82,5мм

ГЛИБИНА

48мм

СКЛОПАКЕТ

Екологічність
Водонепроникність
Гарантія
Безпека
Вітронепроникність
Енергозбереження
Шумоізоляція

Декоративне покриття:

Золотий дуб
Горіх
Темний дуб
Сірий антрацит

Для того, щоб досягти максимальних показників надійності, безпеки, естетичної краси і виняткового кліматичного комфорту, ми рекомендуємо вибрати профільну систему GEALAN S9000. Це найбільш продумана система німецьких розробників, яка здатна вирішити будь-яку складну або нестандартну задачу найкращим чином. Дизайн GEALAN S9000 дозволяє створювати елегантні та сучасні вікна, які, без сумніву, підкреслять красу вашого будинку.

Профіль GEALAN S9000 є ідеальною системою для приватних заміських будинків з унікальними якісними і експлуатаційними характеристиками!
Останні інноваційні технічні рішення системи GEALAN S9000, а саме: монтажна глибина профілю 82,5 мм, три контури ущільнення, 6 внутрішніх камер профілю, можливість становлення склопакета до 48 мм, дозволяють досягти високого коефіцієнта опору теплопередачі – до 1,15 м 2 ° C / Вт. Цей показник відповідає нормам енергозберігаючого будинку, що дозволить економити до 60% витрат на опалення.

Вікна Геалан відзначаються надзвичайною комплектацією ущільнення в три контури. Наявність третього контуру ущільнення значно покращує експлуатаційні характеристики всього вікна: гідро-, тепло – і шумоізоляції.

Система S9000 відмінно захищає будинок від зловмисників: міцність профілю GEALAN в поєднанні з квадратним армуванням забезпечує захист надійних, а фурнітура Siegenia Titan AF з противовзломними цапфами забезпечує рівень безпеки класів WК1 і WК2. Це найбільш сучасне рішення дозволить Вам бути впевненим у безпеці і надійності Вашого будинку!

Вікна GEALAN S9000 абсолютно безпечні, не містять свинцю та інших шкідливих речовин.
Ця профільна система побудована на закритому циклі обробки сировини. Це дозволяє використовувати матеріали повністю придатні для вторинної переробки. Таке рішення оптимізує використання ресурсів, одночасно піклуючись про екологічний стан нашої планети.

VIKNAR'OFF

МАЙСТЕР ВІКОННОЇ СПРАВИ

Сьогодні компанія Viknar’off ™ – це один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Завод площею 40 тис.кв.м. в місті Тернополі виробляє в місяць більше 50000 металопластикових конструкцій будь-якого типу.

Зв'язатися з нами

м. Вінниця